برگزاری آخرین دوره از سری جدید کارگاه های توانمندسازی مدیران ارشد دانشگاه

آخرین دوره از سری جدید کارگاه های توانمندسازی مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی فارس با حضور رئیس محترم دانشگاه، مشاور رئیس دانشگاه و هم چنین جمعی از اساتید برجسته دانشگاه، با برنامه ریزی و هماهنگی کمیته توانمندسازی مدیران متشکل از معاونین محترم توسعه، درمان وبهداشتی ودانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی در تاریخ های 5 و 6 خردادماه سال جاری در سالن کنفرانس رازی مجتمع ولایت و با حضور روسا ومدیران بیمارستانها وروسای شبکه شهرهای شیراز، آباده، داراب، کازرون، کوار، سپیدان، نیریز، مهر، قیر و کارزین و فراشبند برگزار گردید.

دکتر ایمانیه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سخنان خود با اشاره به استقبال خوب مدیران از این کارگاه بر ضرورت استمرار این کارگاه با انجام برخی تغییرات تاکید کردند.
دکتر ایمانیه در انتها از تلاش های دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی جهت برگزاری این کارگاه ها و هم چنین مدیران دانشگاه به جهت حضور فعال تقدیر نمودند. در کارگاه های توانمندسازی مدیران ارشد دانشگاه، مباحث  برنامه ریزی عملیاتی، مدیریت تغییر، اخلاق مدیران، نظارت و کنترل، مدیریت بحران، انگیزش، مهارت های ارتباطی بصورت کارگاهی وهمراه با کارگروهی مطرح گردید.


                                                                             

                                                                             

                                                                             

                                                                            

                                                                             

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1394-3-9 10:30        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ