پیام ریاست دانشکده به مناسبت گرامیداشت روز عفاف و حجاب

 به گزارش روابط عمومی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، همزمان با فرا رسیدن بیست و یکم تیر ماه، روز ملی عفاف و حجاب،"دکتر لطفی" رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی این روز را به کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان تبریک گفت. در پیام دکتر لطفی اینگونه آمده است که :

       

    "بسم الله الرحمن الرحیم"

حجاب و عفاف به عنوان دو مقوله با ارزش در جامعه بشری به ویژه جوامع اسلامی مطرح می باشد و به طور کل حجاب و عفاف سپری است برای حفظ حریم امنیت و آرامش و اخلاق در بین انسان ها که این موضوع ارتقاء سطح فرهنگ در جامعه را نیز موجب می شود .

انسان ها بطور ذاتی و فطری الگوپذیر بوده و تمایل دارند که ارزش‌ها و ایده های باورمند خود را در جامعه جستجو کنند و از آنجایی که فرهنگ عفاف و حجاب می تواند به عنوان یک محرک موثر در جامعه ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد ، می بایست این الگو را به سوی آمال متعالی سوق داد. در ترویج و گسترش باورپذیری حجاب و عفاف لازم است تا با اقدامات برنامه ریزی شده و بهره جستن از نماد و الگوهای شایسته که از مهمترین مصادیق آن ها ، ایجاد تنوع در پوشش اسلامی برای بانوان ایران زمین است ، در این راستا قدم برداشت .

اینجانب ضمن گرامیداشت بیست و یکم تیر ماه روز ملی عفاف و حجاب و تبریک این روز به همه بانوان سرزمین ایران اسلامی به ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی،آرزومندم که همگان در جهت اشاعه فرهنگ سازی صحیح در بین خانواده ها و انجام فعالیت های مهم توسط مسئولین امر در جهت ارتقاء کیفی عفاف و حجاب در جامعه که سلامت رفتار و کردار جوانان این مرز و بوم را تضمین می کند، در به نتیجه رسیدن این موضوع مهم و حیاتی نقش بسزایی ایفا کنند.دکتر فرهاد لطفی
رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-4-20 9:05        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ