دیدار مشاور فناوری اطلاعات وزیر بهداشت با رئیس دانشکده و اعضای هیئت علمی گروه فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی

 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضمن ملاقات با رئیس دانشکده و اعضای هیئت علمی گروه فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی، به بررسی راهکارهای موجود در راستای ارتقا جایگاه این رشته ها در کشور و دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرداختند.

ایشان در ادامه سفر خود که به دعوت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت پذیرفت، ملاقات هایی را با مدیران ارشد فناوری اطلاعات دانشگاه و تعدادی از دانشجویان گروه فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی داشتند. ایشان همچنین به دعوت از رئیس دانشکده، با حضور در تور بیمارستانی دانشکده در مرکز آموزشی درمانی حافظ، به همراه اساتید گروه فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی، به بررسی چالش های تغییر HIS  در این مرکز پرداختند.

دکتر براتی در انتهای این برنامه ها ضمن تشکر از هیئت علمی مدعو به جهت حضور ارزشمندشان و  قبول دعوت دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ خواستار انتقال تجربیات و گسترش روابط آموزشی و پژوهشی در حوزه فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند.
              
                                                                             

                                                                             

                                                                            

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1394-6-30 12:22        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ