تقدیر وزیر بهداشت از رئیس اورژانس بیمارستان نمازی به پاس ارتقای فرآیندها و شاخص های اورژانس بیمارستان نمازی 


drpey.jpgدر آیینی که به مناسبت چهل و دومین سالگرد تشکیل اورژانس کشور در تهران برگزار شد، تلاش های رئیس اورژانس بیمارستان نمازی در ارتقای فرآیندها و شاخص های اورژانس این بیمارستان، مورد تقدیر وزیر بهداشت قرار گرفت.

به گزارش "وب دا" در شیراز، روز گذشته، یکم مهر، در سالن همایش های رازی در تهران، میزبان برگزاری آیین گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تشکیل اورژانس کشور، با حضور دکتر "سید حسن قاضی زاده هاشمی" وزیر بهداشت و دکتر "پیرحسین کولیوند" رییس اورژانس کشور بود.

 

وزیر بهداشت در این آیین، با اهدای لوح سپاس به دکتر "محمودرضا پیروی" عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس اورژانس بیمارستان نمازی، از تلاش های صورت گرفته در راستای ارتقای فرآیندها و بهبود قابل توجه شاخص های اورژانس بیمارستان نمازی در سال گذشته، تقدیر کرد.

دکتر سید حسن هاشمی در مراسم گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی به خدمات گسترده و ارزشمند اورژانس در کشور اشاره کرد و افزود: نیروهای اورژانس در طول شبانه روز، هزاران ماموریت انجام می دهند و مسوولیت سازمان اورژانس کشور، بسیار سنگین و همراه با برای آنها و بیماران است.

وزیر بهداشت از اقدامات انجام شده اورژانس در سال ها و دوران گذشته تقدیر کرد و گفت: در چهار سال گذشته 33 پایگاه اورژانس هوایی در کشور راه اندازی کند و خوشحالیم که دو هزار و 400 دستگاه آمبولانس جدید در سراسر کشور توزیع و دست کم 120 اورژانس بیمارستانی تجهیز شد و تعداد زیادی از نیروهای اورژانس تحت آموزش قرار گرفتند، اما همه این اقدامات باید در راستای افزایش رضایتمندی مردم از خدمات حوزه سلامت انجام شود.

این تقدیر به پاس ارتقای فرآیندها و شاخص های پنج گانه اورژانس در بیمارستان نمازی صورت گرفته که بر کاهش میزان مرگ و میر، سطوح تریاژ بیمارستانی و فرآیندهای تعیین تکلیف بیماران تاکید دارد.

 

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-7-3 12:55        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ