بازدید معاون محترم آموزشی دانشگاه از دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی

به گزارش روابط عمومی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی؛ معاون آموزشی دانشگاه آقای دکتر نجابت به همراه هیئت همراهی از مدیران ارشد معاونت آموزشی و EDC دانشگاه؛ در روز شنبه مورخ 16/8/94 از دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی بازدید نمودند.

در این بازدید دوره ای؛ معاون آموزشی دانشگاه و هیئت همراه؛ در جلسه ای که با حضور ریاست، معاون آموزشی، مدیر تحصیلات تکمیلی،  مدیران گروه های آموزشی و مسئول EDO دانشکده برگزار گردید؛ از نزدیک مسائل آموزشی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی را مورد تحلیل و بررسی قرار دادند. در این نشست؛ اساتید و مسئولین دانشکده به بیان نقطه نظرات و مسائل آموزشی دانشکده پرداختند.

در ادامه بازدید دکتر نجابت و هیئت همراه با حضور در یکی از کلاس های درس و همچنین اتاق دانشجویان دکتری؛ از نزدیک با دانشجویان گفت و گو کرده و مسائل دانشجویان را پیگیری نمودند.

در انتهای این بازدید رئیس دانشکده آقای دکتر براتی ضمن تشکر از حضور ارزشمند دکتر نجابت و هیئت همراه معاونت آموزشی دانشگاه؛ هدف دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی را حرکت و ارتقا جهشی در همه حوزه ها به ویژه حیطه ی آموزشی دانستند و همچنین خاطر نشان کردند این امر تنها در صورت حمایت های همیشگی مدیران ارشد دانشگاه محقق خواهد داشت.


                                                                             

                                                                            

                                                                           

                                                                           

                                                                           

                                                                           

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1394-8-17 12:21        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ