برگزاری سومین جلسه عصرگاهی مدیران در سال 1397

در سومین نشست مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی شیراز که در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی برگزار شد، مسئله بهبود کیفیت فرآیندها، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، در این نشست که بیست و پنجم تیر ماه، با حضور مدیران بیمارستان ها، مدیران ستادی دانشگاه و اساتید دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی شیراز برگزار شد، «خانم دکتر علیزاده نائینی» مسئول مرکز مهارت های بالینی و کمیته ارتقای کیفیت دانشگاه و خانم منبری، مسئول اجرای کمیته ارتقای کیفیت و دبیر کارگروه زیرساخت، به ارائه گزارشی از روند ارتقاء کیفیت در دانشگاه و تغییراتی که در طول زمان در این برنامه به وجود آمد، پرداختند.
در این جلسه، ارتقاء کیفیت به عنوان یک موضوع همگانی که همه باید نسبت به آن مقید باشند، مورد توجه قرار گرفت. از اهداف اصلی ارتقای کیفیت فرآیندها، یکپارچه سازی فعالیت ها و جایگزینی فرآیندمحوری به جای بخش نگری است زیرا همه باید پاسخگوی یک مشتری نهایی باشند.
"دکتر علیزاده نائینی" افزود: هم اکنون مسئله بهبود کیفیت فرآیندها یک موضوع همگانی شده و جزء شاخص های ارزیابی فعالیت های مدیران قرار گرفته است. به طور کلی بهبود کیفیت فرآیندها بدون مشارکت کارکنان و حمایت مدیران، جامعیت پیدا نمی کند.
در این جلسه اقدامات مختلف انجام شده جهت ایجاد و تجمیع بانک اطلاعاتی فرآیندها برای کلیه واحدهای استان در قالب کتابچه های مستندسازی و پمفلت های آموزشی با هدف توفیق دانشگاه در زمینه شفاف کردن کلیه فرآیندها مطرح گردید.
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-5-1 10:38        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ